Zebra Z-Perform 1000T label (880013-038D) 70 x 38 mm (12 rollen)
Prijs per label
Beperkte voorraad
10 jaar op rij 'Beste webwinkel'
Meer dan 5 miljoen klanten
92% raadt 123inkt.be aan
Omschrijving
Aanbevolen ribbon: Zebra 2300 wax ribbon - 02300GS08407.
Specificaties
Printertype: Thermal transfer Merk: Zebra
Toepassing: magazijnlabels Type: 1000T
Etiketten/rol: 1.790 Aantal rollen: 12
Kern: 25 mm Nummer: 880013-038D
Afmetingen: 70 x 38 mm (BxH)