Zebra 2300 wax ribbon (02300GS11007) 110 mm x 74 m (12 ribbons)
Prijs per stuk
Direct leverbaar
10 jaar op rij 'Beste webwinkel'
Meer dan 5 miljoen klanten
92% raadt 123inkt.be aan
Omschrijving
Origineel Zebra 2300 wax ribbon voor thermal transfer printers. Dit was lint is geschikt voor de meeste ongecoate en gecoate papieren labels en print met een maximale snelheid van 254 mm per seconde.
Dit ribbon is geschikt voor standaard gebruik van labels.
Wij adviseren u om i.p.v. deze ribbon het 123inkt huismerk te nemen.
Specificaties
Toepassing: Thermal transfer Merk: Zebra
Aantal: 12 stuk(s) Type: wax
Afmetingen: 110 mm x 74 m (BxL) Kleur: zwart
Kern: 12,7 mm Nummer: 02300GS11007
Bespaar ruim 15% op uw inktlint!
123inkt huismerk vervangt Aanbieding: 15x Zebra 2300 wax ribbon (02300GS11007) 110 mm x 74 m
Prijs per stuk
Tip
Product Merk - Zebra
Direct leverbaar
Meer dan 5 miljoen klanten
92% raadt 123inkt.be aan
Winstpakker !!
123inkt huismerk compatible Zebra 2300 wax ribbon (02300GS11007) 110 mm x 74 m 15 stuks, dus 3 meer dan origineel !!
Uiteraard met 100% garantie.
Specificaties
Toepassing: Thermal transfer Type: was
Kern: 12,7 mm Ons artikelnr: 141523