Zebra 2300 wax ribbon (02300BK15645) 156 mm x 450 m (12 ribbons)
Direct leverbaar
10 jaar op rij 'Beste webwinkel'
Meer dan 5 miljoen klanten
92% raadt 123inkt.be aan
Omschrijving
Origineel Zebra 2300 wax ribbon voor thermal transfer printers. Dit wassen lint produceert hoogwaardige normale en gedraaide barcodes op een zeer breed scala van papieren materialen en doet dit met een maximale snelheid van 250 mm per seconde. Dit lint is geschikt voor standaard gebruik van labels.
Specificaties
Toepassing: Thermal transfer Type: wax
Afmetingen: 156 mm x 450 m (BxL) Kleur: zwart
Kern: 25 mm Nummer: 02300BK15645
Merk: Zebra
Bespaar 30,2% op uw inktlint!
Bespaar op uw afdrukkosten
123inkt huismerk vervangt Zebra 2300 wax ribbon (02300BK15645) 156 mm x 450 m (12 ribbons)
Tip
Wij adviseren u om i.p.v. deze ribbon het 123inkt huismerk te nemen.
Product Merk - Zebra
Direct leverbaar
Meer dan 5 miljoen klanten
92% raadt 123inkt.be aan
Omschrijving
Bespaar 30,2% op uw inktlint!
123inkt huismerk compatible Zebra 2300 wax ribbon (02300BK15645) voor Zebra thermal transfer printers. De verpakking bevat 12 linten met een formaat van 156 mm x 450 m.
In totaal: 12 rollen.
U ziet het verschil in uw portemonnee !!!!
Uiteraard met 100% garantie.
Specificaties