Zebra 2300 wax ribbon (02300BK11045) 110 mm x 450 m (12 ribbons)
Direct leverbaar
10 jaar op rij 'Beste webwinkel'
Meer dan 5 miljoen klanten
92% raadt 123inkt.be aan
Omschrijving
Origineel Zebra 2300 wax ribbon voor thermal transfer printers. Dit was lint produceert hoogwaardige normale en gedraaide barcodes op een zeer breed scala van papieren materialen en doet dit met een maximale snelheid van 250 mm per seconde. Deze ribbon is geschikt voor standaard gebruik van labels.
Wij adviseren u om i.p.v. deze ribbon het 123inkt huismerk te nemen.
Specificaties
Toepassing: Thermal transfer Type: wax
Afmetingen: 110 mm x 450 m (BxL) Kleur: zwart
Kern: 25 mm Nummer: 02300BK11045
Merk: Zebra
Bespaar bijna 40% op uw inktlint!
Bespaar op uw afdrukkosten
123inkt huismerk vervangt Zebra 2300 wax ribbon (02300BK11045) 110 mm x 450 m (12 ribbons)
Tip
Product Merk - Zebra
Direct leverbaar
Meer dan 5 miljoen klanten
92% raadt 123inkt.be aan
Omschrijving
123inkt huismerk compatible Zebra 2300 wax ribbons (02300BK11045) voor Zebra thermal transfer printers. De verpakking bevat 12 linten met een formaat van 110 mm x 450 m.
U ziet het verschil in uw portemonnee !!!!
Uiteraard met 100% garantie.
Specificaties
Kern: 25 mm Ons artikelnr: 144613
Aantal: 12 stuk(s) Nummer: 02300BK11045
Merk: 123inkt
Winstpakker!
123inkt huismerk vervangt Aanbieding: 3x Zebra 2300 wax ribbon (02300BK11045) 110 mm x 450 m (12 ribbons)