Zebra 2300 wax ribbon (02300BK10245) 102 mm x 450 m (12 ribbons)
Prijs per stuk
Direct leverbaar
10 jaar op rij 'Beste webwinkel'
Meer dan 5 miljoen klanten
92% raadt 123inkt.be aan
Omschrijving
Origineel Zebra 2300 wax ribbon voor thermal transfer printers. Dit was lint produceert hoogwaardige normale en gedraaide barcodes op een zeer breed scala van papieren materialen en doet dit met een maximale snelheid van 250 mm per seconde. Deze ribbon is geschikt voor standaard gebruik van labels.
Specificaties
Toepassing: Thermal transfer Type: wax
Afmetingen: 102 mm x 450 m (BxL) Kleur: zwart
Kern: 25 mm Aantal rollen: 12 rollen
Merk: Zebra Nummer: 02300BK10245
Bespaar bijna 35% op uw inktlint!
123inkt huismerk vervangt Zebra 2300 wax ribbon (02300BK10245) 102 mm x 450 m (12 ribbons)