Zebra 2100 wax ribbon (02100BK11045) 110 mm x 450 m (12 ribbons)
Direct leverbaar
10 jaar op rij 'Beste webwinkel'
Meer dan 5 miljoen klanten
92% raadt 123inkt.be aan
Omschrijving
De originele Zebra 2100 wax ribbon is een versterkte versie van een standaard was lint. Hierdoor biedt het lint een superieure slijtvastheid. Deze ribbon maakt gebruik van thermal transfer printtechnologie. Print met een maximale snelheid van 300 mm per seconde. Deze high performance ribbon is geschikt voor Zebra papieren etiketten en een aantal matte kunststoffen.
Wij adviseren u om i.p.v. deze ribbon het 123inkt huismerk te nemen.
Specificaties
Toepassing: Thermal transfer Type: wax
Afmetingen: 110 mm x 450 m (BxL) Kleur: zwart
Kern: 25 mm Ons artikelnr: 141088
Aantal: 12 stuk(s) Nummer: 02100BK11045
Merk: Zebra
Bespaar 29,7% op uw inktlint!
Bespaar op uw afdrukkosten
123inkt huismerk vervangt Zebra 2100 wax ribbon (02100BK11045) 110 mm x 450 m (12 ribbons)
Tip
Product Merk - Zebra
Direct leverbaar
Meer dan 5 miljoen klanten
92% raadt 123inkt.be aan
Omschrijving
Bespaar 29,7% op uw inktlint!
123inkt huismerk compatible Zebra 2100 wax ribbons (02100BK11045) voor Zebra thermal transfer printers. De verpakking bevat 12 linten met een formaat van 110 mm x 450 m.
U ziet het verschil in uw portemonnee !!!!
Uiteraard met 100% garantie.
Specificaties
Kern: 25 mm Ons artikelnr: 144614