Door een nationale staking bij bpost op 14/10 kan uw levering vertraging oplopen. Kies een andere verzendpartner als u uw pakket dringend nodig heeft.
123inkt - Printerinkt en Toner Cartridges - Homepage logo meer dan 4 miljoen klanten!

Beste Webwinkel van België

Kassarollen

Winkelwagentje

Aantal Product
Geen producten
Totaal: € 0,00
Laagsteprijsgarantie!
Inktcartridges Toners

Rexel Momentum Extra XP418+ papierversnipperaar kleine snippers

€ 659,50 (Incl. 21% btw) (€ 545,04 excl. 21% btw)
Direct leverbaar
Omschrijving
De Rexel Momentum Extra XP418+ heeft een veiligheidsniveau van DIN P-4 en is geschikt voor het vernietigen van vertrouwelijke data. De papierversnipperaar vernietigt tot 18 vellen A4-papier tegelijk tot kleine snippers. Niet alleen paperclips en nietjes worden moeiteloos vernietigd, maar ook cd’s en creditcards. Het apparaat maakt gebruik van een antivastlooptechnologie. De ingebouwde sensor voorkomt papierstoringen, door het aantal ingevoerde vellen te meten. Een rood ledlampje op het bedieningspaneel zal branden als het papier niet correct is ingevoerd.

Deze Rexel shredder heeft een lange doorlooptijd van 4 uur en een uitneembare opvangbak van 45 liter. Dankzij het transparante venster in de opvangbak ziet u snel wanneer de bak vol is.

Tip: bekijk de productvideo (pop-up).
Specificaties
  • Merk: Rexel
  • Model: Momentum Extra
  • Veiligheidsniveau: P4
  • Soort: kleine snippers
  • Snippergrootte: 4 x 35 mm
  • Papierinvoer (handmatig): 18 vellen
  • Opvangbak: 45 liter
  • Gebruiksduur: max. 8 min
  • Vernietigt: papier, nietjes, paperclips, creditcards, CD/DVD
  • Geluidsniveau: 55 dBA
  • Afmetingen: 445 x 479 x 675 mm (LxBxH)
  • Geschikt voor: klein kantoor
  • Extra info: uw oude apparaat
Tip: meer capaciteit? Ga voor een grotere opvangbak
Rexel Momentum Extra XP420+ papierversnipperaar kleine snippers

Rexel Momentum Extra XP420+ papierversnipperaar kleine snippers van € 756,00 voor € 741,50

Dit artikel wordt vanwege het gewicht per pallet vervoerd. De levertijd is daarom 2 werkdagen langer.