Zebra 5095 hars ribbon (05095BK11030) 110 mm x 300 m (6 ribbons)
Prijs per stuk
Direct leverbaar
10 jaar op rij 'Beste webwinkel'
Meer dan 5 miljoen klanten
92% raadt 123inkt.be aan
Omschrijving
Dit kwalitatieve Zebra 5095 hars lint (05095BK11030) is duurzaam en heeft een goede bedrukbaarheid. Print etiketten met een maximale afdruksnelheid tot 150 mm per seconde. Dit lint is slijtvast en bestand tegen extreme temperaturen en chemicaliën. Deze verpakking bevat 6 ribbons met een breedte van 110 mm en een lengte van 300 m.
Specificaties
Toepassing: Thermal transfer Kleur: zwart
Afmetingen: 110 mm x 300 m (BxL) Ons artikelnr: 144580
Kern: 25 mm Aantal rollen: 6 rollen
Merk: Zebra Nummer: 05095BK11030
Type: hars
Bespaar bijna 35% op uw inktlint!
123inkt huismerk vervangt Zebra 5095 hars ribbon (05095BK11030) 110 mm x 300 m (15 ribbons)