Zebra 3200 wax/hars ribbon (03200BK11045) 110 mm x 450 m (6 ribbons)
Direct leverbaar
10 jaar op rij 'Beste webwinkel'
Meer dan 5 miljoen klanten
92% raadt 123inkt.be aan
Omschrijving
Origineel Zebra 3200 wax/hars ribbon voor thermal transfer printers. Met deze linten kan er tot 250 mm per seconde worden afgedrukt. Inhoud: 6 stuks.
Wij adviseren u om i.p.v. deze ribbon het 123inkt huismerk te nemen.
Specificaties
Toepassing: Thermal transfer Merk: Zebra
Afmetingen: 110 mm x 450 m (BxL) Type: wax/hars
Kern: 25 mm Kleur: zwart
Aantal: 6 stuk(s) Nummer: 03200BK11045
Bespaar bijna 50% op uw inktlint!
Bespaar op uw afdrukkosten
123inkt huismerk vervangt Zebra 3200 wax/hars ribbon (03200BK11045) 110 mm x 450 m (12 ribbons)
Tip
Product Merk - Zebra
Direct leverbaar
Meer dan 5 miljoen klanten
92% raadt 123inkt.be aan
Omschrijving
123inkt huismerk compatible Zebra 3200 wax/hars ribbons (03200BK11045) voor Zebra thermal transfer printers. De verpakking bevat 12 linten (dus 2 x zoveel stuks als origineel) met een formaat van 110 mm x 450 m.
U ziet het verschil in uw portemonnee !!!!
Uiteraard met 100% garantie.
Specificaties
Toepassing: Thermal transfer Merk: 123inkt
Kern: 25 mm Kleur: zwart