Zebra 3200 wax/hars ribbon (03200BK10245) 102 mm x 450 m (6 ribbons)
Beperkte voorraad
10 jaar op rij 'Beste webwinkel'
Meer dan 5 miljoen klanten
92% raadt 123inkt.be aan
Omschrijving
Origineel Zebra 3200 wax/hars ribbon voor thermal transfer printers. Deze Dit was/hars lint levert een uitstekende kwaliteit op Zebra papier en een breed scala van kunststoffen. De prints welke met deze linten worden gemaakt zijn bestand tegen vegen, krassen, alledaagse chemicaliën, en hogere temperaturen. Met deze premium linten kan er tot 250 mm per seconde worden afgedrukt.
Specificaties
Toepassing: Thermal transfer Type: wax/hars
Afmetingen: 102 mm x 450 m (BxL) Kleur: zwart
Kern: 25 mm Nummer: 03200BK10245