Zebra 2100 wax ribbon (02100BK15645) 156 mm x 450 m (12 ribbons)
Beperkte voorraad
10 jaar op rij 'Beste webwinkel'
Meer dan 5 miljoen klanten
92% raadt 123inkt.be aan
Omschrijving
Origineel Zebra 2100 wax ribbon voor thermal transfer printers. Dit was lint is met hars versterkt waardoor deze een superieure slijtvastheid biedt in vergelijking met andere wax ribbons en print met een maximale snelheid van 300 mm per seconde. Deze high performance ribbon is geschikt voor Zebra papieren etiketten en een aantal matte kunststoffen.
Specificaties
Toepassing: Thermal transfer Type: wax
Afmetingen: 156 mm x 450 m (BxL) Kleur: zwart
Kern: 25 mm Nummer: 02100BK15645